Jdi na obsah Jdi na menu
 


NÁVŠTĚVNÍ KNIHA


Obrazek

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

954

(radek, 14. 5. 2010 20:17)

je to krasne

Narozky

(Elfíci, 12. 5. 2010 22:31)

Ahoooj, tak když Vy jste nám přáli k Fíančiným narozkám o den dřív, tak my Vám zase o den později a teď se to krásně vyrovná. ;o) Tak tedy - Frigáček, ať žije a ostatním aspoň pozdrav a každému jednu psí "ňufinku" k tomu. Pááápáááá Elfící

Krasny pozdrav!

(Poupata, 12. 5. 2010 6:56)

Ahojda kluci! Kdopak ze to slavi narozky bo co? Prejeme taky vsechno nejlepsi a hlavne hodne uspechu jak na zkouskach, vystavach, ale taky v chovu. Posilame krasny pozdravy ze z Plzne a prejeme krasny zbytek tydne cele vasi bandicce. Papapa Poupata. :-D

Gratulace II

(Bíp a Céca, 11. 5. 2010 13:01)

Eframku, na tebe jsme nazapomněli, ale musel jsem počkat, až mě mlaďoch pustí ke klávesnici. Tobě přeji zase všechno nejlepší já. My moudřejší a zkušenější musíme držet spolu :-)

Gratulace

(Céca a Bíp, 11. 5. 2010 12:57)

Ahoj Frigáčku, my dva ti přejeme, abys byl pořád tak skvělý kluk, jako jsi. A to že občas pozlobíš paničku, patří k našim psím rituálům. Ona se stejně nezlobí. Takže hodně dárků a kokin a hezky si to užij!!

Podobnost čistě náhodná ;o)

(Elfíci, 10. 5. 2010 0:12)

Zdravíme Frigoframáky!!! :DDD
Konečně zase chvíle klidu (jak jinak než v noci). Koukali jsme na fotečky a přemýšleli a přemýšleli, co je na nich divného, takového povědomého, až jsme na to přišli... To, že Frigáček je na první pohled bráška Fíanky "jak poleno", to je jasná věc, ale Winnerovec Eframek je na některých fotkách tak pekelně podobný Giře, že člověk žasne. Vypadají prostě jako klučičí obdoba našich "holek-dospělaček" a mají i stejné kukuče. Páni, asi jsme my jezevčíkáři fakt blázni... :DDD
Tak páápáá a třeba se uvidíme v Litoměřicích, jedete? My ano. ;o)
Zdraví Elfíci

Ahojky

(Lucina ♥ Maxíček, 21. 4. 2010 14:04)

Ahojky,
už jsem zase na návštěvjě na tvých stránečkách.Pořát to tu máte mocinky krásné.Ještě jednou máš mocinky krásné jezevčíčky.Tak zatím pa a pozdravuj je prosím za mě.Lucina a Maxíček.
http://www.kokr-max.wbs.cz :o)

www.jezevcicek-benicek.wbs.cz

(Máňa a Beník, 20. 4. 2010 17:16)

Ahojky jezevčíčky!!!
No zase tak hodnej kluk nejsem, všude něco pořád chytám a lovím. Nikdy i hodně zlobím. :o) Jinak hodný jsem.. Vám taky přejeme spoustu zábavy a legrace. S pozdravem jezevčíček Beníček :o)

www.jezevcicek-benicek.wbs.cz

(Máňa a Beník, 20. 4. 2010 14:09)

ÁÁhojky!!
Už jsem zase po dlouhé době na návštěvě. Je to tu pořád mocinky krásné. Beníček pozdravuje tvé hafíčky. Tak zatím pa a zase se tu stavíme :o)

www.retriever.wbl.sk

(Katka, 18. 4. 2010 8:30)

Ahoj, krásne nové fotky chlpáčov!!! :)

Ahojky bando!!!

(Poupaťáci, 16. 4. 2010 21:05)

Moc vám děkujeme za popřání Zambušce, sami jsme všicí moc zvědaví jestli štěňátka budou, nebo nebudou. Inu uvidíme, Zambi je často spokojeně zamyšlená a mazlivá, možná, že se to povedlo. :-) A co u vás nového? Už jsme dlouho nic nečetli. Krásný víkendík přeje banda Poupaťáků. :-D

www.nasichlupaci.webnode.cz

(Jitka, Árčí a Flíček, 13. 4. 2010 12:28)

Dobrý den.
Efram a Frigo jsou vážně krásní jezevčíci. Mám doma taky jezevčíka (bohužel má těžkou aritmii srdce - 16 měsíců věk, bohužel bez PP) a úplně jsem tomuto plemenu propadla... Jsou sice tvrdohlaví, ale ten charakter... :o) Úžasní...

Ahojky kamarádi!!!

(Poupaťáci, 12. 4. 2010 9:15)

Zdravíme do Zlína a moc děkujeme za gratulaci. No konečně se nám taky tak trochu na výstavách začíná dařit, ale ono to jde celkem samo, když se naše velká madam skoro sama předvádí. :-) Jinak na vlohy se taky chystáme, už máme hlášeno, oba mladíky, tak jsem na ně zvědavá a hlavně taky na sebe, páč nevím, nevím, jak to s nima sama zvládnu... Taky máme hlášené nováčky s Alfuší a jinak několik výstav. Chystáte se taky na nějakou? Jinak Beta půjde do světa pravděpodobně tento týden a s Baxíkem to vypadá tak, že si ho asi necháme, páč za tu cenou jakou nasadila moje maminka, si ho asi nikdo nekoupí. :-D Začíná se mu ale dělat celkem pěkná hlavička a tak uvidíme co z něho nakonec bude, nebo nebude. Budeme se moc těšit na nějaké další setkání a přejeme vám krásný nový týden a pilně cvičte. Ze z Plzně pozdravuje celá banda Poupaťáků.
----------------------------
www.nasepoupatko.com

Díík

(Terka&Bety, 10. 4. 2010 14:40)

Ahojky , děkujeme mooc za pochválení videa teďka jsme návštěvní knihu moc nekontrolovali tak píšeme až teďka . Jinak jak si užíváte jaro ? My superr zkoušime agility a učíme noví triky tak se mějte a páááá x)) T-B

Děkujeme:)

(Romana a Garry, 2. 4. 2010 19:25)

Ahoojky teta a veverčí braši, moc vám děkujeme, hlavně Garry moc děkuje, za tak krásnou gratulaci. Moc jste nás potěšili.
www.agarryjames.wbs.cz

Pozdrav

(Karolína a Sendy, 17. 3. 2010 17:39)

Zdravíme dva fešáky s dlouhým obličejem Eframa a Friga!
Kluci jsou moc krásní, výstavně i pracovně velmi úspěšní a jistě i ohromně šikovní! Přejeme Vám tedy spoustu super nevěst a ty nejlepší potomky, co se stanou hrdými zástupci Vašeho jedinečného plemene!
K&S
www.odcernychdemonu.com

Malý

(Poupaťáci, 17. 3. 2010 11:14)

Jo jsou to čertiska, největší čert je ten malý pejsek Brok, to je divoch až neuvěřitelný. Všichni chrněj a on řádí. Už je s nima pěkná práce, nestíhám prát deky, ale za tu prču to stojí. :-) Hezký zbytek týdne.

:-)

(Poupaťáci, 3. 3. 2010 10:41)

Aha, no tak to je škoda, mysleli jsme, že bychom se třeba zase mohli vidět. Brno asi nepojedeme zase my, je to pro nás daleko a nemáme nocleh. No ještě uvidíme jak se nám bude dařit dál. Ostravu spojíme s víkendovou návštěvou rodiny. :-) Tak se mějte zatím krásně. Papapa ze z Plzně pozdravují Poupata.

Ahojky klucí!!!

(Poupaťáci, 2. 3. 2010 23:42)

Máme takový dotaz. Chystáte se do Ostravy??? :-)
Dobrou noc přejí Poupaťáci!!

www.jezevcicek-benicek.wbs.cz

(Máňa a Beníček, 2. 3. 2010 20:04)

Díky, to jsme vážně moc rádi. Přidáme si vás :o)