Jdi na obsah Jdi na menu
 


NÁVŠTĚVNÍ KNIHA


Obrazek

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

This is a nice dashund...

(Simísek, 28. 10. 2012 18:11)

Krásný web....krásní pejsci♥

psi

(Radka, 20. 6. 2012 8:00)

Můžu doporučit tyhle stránky pro inspiraci na bydlení, recepty a další věci:
http://byt-a-dum.hyperbydleni.cz/inspirace-pro-bydleni/2206-na-co-si-dat-pozor-kdyz-mate-domaci-zvire/
Vždycky si tam dobře počtu.

Překvapení

(Elfíci, 29. 4. 2011 15:27)

Moc vás zdravíme Lenko-Johy-Frigo-Framáci! ;o)

Tak to se vám zas něco povedlo! Takovéhle překvapení nemohl čekat asi nikdo, ani ten, kdo nějaké překvápko přece jen čekal, jako třeba my... :DDD
Nebudeme chtít vědět, jestli otcem nečekaného odchovu je Frigo nebo Eframek, to se asi časem pozná :D a budeme k tomu všem zúčastněným moc a moc blahopřát a především zdravíčko a mnoho společných radostí vinšovat!!!
Krásné jaro přejí Elfíci

Re: Překvapení

(Lenka+Efram+Frigo+Johanka, 29. 4. 2011 20:57)

No jo Elfíci, věříme, že je to překvápko nejenom pro vás... My jsme to nikde moc nerozhlašovali, chtěli jsme hlavně, aby byla malá zdravá. Po Frigovi ani po Eframkovi asi nebude. Zatím má Johanka krátký uši a ani se nenasrsťuje :-D Jinak moc děkujeme za vinšování, také přejeme krásné jaro...

:))

(Radka a vořeši, 5. 2. 2011 18:36)

To jsou mi změny. Pěkný nový design. Frigovi gratulujeme ke všem těm "šampónům" a i k otcovství. :))

Konečně!!!!!

(Ema Eron Chyr, 30. 1. 2011 18:32)

Neni možná, že jsou tu konečně aktualitky a jako bonus i nový desing :-) Ještě toho posledního polského CWCíka a hotovo :-) Pak už jen Granda a Intra a Fíček to može pověsit na hřebík :-D

Pochvala

(Veronika Macourková, 27. 1. 2011 16:43)

Ahoooj,
nestačím se divit, co to tu na mě vyskočilo. Čekala jsem úplně jiné stránky a ono toto? Jsou to moc pěkně předělané stránky, supeeeer.
Jedete v únoru do Plzně?

Konečněěěě

(Elfíci, 22. 1. 2011 19:44)

Ahoj Frigoframáci!
Už nějakou dobu chodíme nakukovat, abychom o nic nepřišli a konečně se zdá, že jsme to trefili. O druhých Frigových štěňátkách samozřejmě víme, pravidelně sledujeme a jsme nadšeni nejen z toho, jak jsou krásná, ale i z toho úžasného počtu a tolika tygříků.
Moc a moc gratulujeme k mimořádným výstavním výsledkům tuzemským i zahraničním, strašně Vám to přejeme a sestřička Fiannka (po miminkách pochopitelně olysalá, i když zatím ne tak moc, jako byla Girinka ;o)) se dme pýchou!!!
Snad se letos konečně také potkáme na nějaké výstavě a zatím se mějte všichni ještě lépe, než doposud!
Zdraví Elfí smečka (elvenstar.cz)

Pozdrav

(Elfíci, 27. 9. 2010 19:11)

Ahojky!
Tak jsme vyrazili na NVP do Brna, ale ať koukáme, jak koukáme, Vás jsme tam neviděli. Měli byste se zase trochu "pochlapit", když už začíná jezdit i "hora k Mohamedovi", tedy mííí Pražacííí k Vám na Moravu... ;o)))
Jinak doufáme, že jste všichni v pořádku, máte se dobře a naše "kulinka" Fiannka Vás všechny moc zdraví!
Hezký a méně uplakaný podzim přejí Elfíci

Ahojky!!!

(Poupaťáci, 4. 7. 2010 14:03)

Moc děkujeme za krásný vzkazík. Pro nás je taky vždy moc těžké se s prckama loučit, ale když už jsme se na to chovatelství dali, musíme s tím počítat. Ale podívejte na druhou stránku jaká je to nádhera, když dostaneme fotky a zprávy o radostech i starostech s našimi poupátky. :-D Zatím máme štígro a se všemi našemi osmi poupátky jsme stále v kontaktu a víme, že se mají krásně. :-D Od Árčí a Arta z vrhu A máme takový krásné vztahy. Nově vzniklá rodina. :-D Krásnou neděli a užijte krásného počasíčka a svátků. Papapa Poupata.

Jejdanánku

(Verča a smečka, 1. 7. 2010 16:59)

Moc gratulujeme Frigouškovi k otcovství !!! Miminka jsou krásná.

Tyjóóó!

(Elfíci, 21. 6. 2010 22:30)

Chvíli jsme tu nebyli a takové úžasné novinky, tak my máme dvě neteře a jedna jakoby malé Fíance z oka vypadla!!! :D Ale nádherné jsou obě, to tedy všechna čest! Máme z toho obrovskou radost a přejeme hlavně zdravíčko a moc se těšíme, jak holky porostou. V neposlední řadě blahopřejeme také k výstavnímu megaúspěchu a paničce Lence ke státnicím!!! Moc a moc zdraví smečka z Elfí hvězdy ;o)

Veliká gratulace!

(Poupaťáci, 19. 6. 2010 19:10)

Moc gratulujeme tatínkovi Frigovi k jeho krásným prvním potomkům! :-D Pozdrav ze z Plzně posílají Poupaťáci. :-D

Ahojky kamarádi!!!

(Poupaťáci, 30. 5. 2010 12:25)

Moc děkujeme za krásný vzkazík a za podporu, už aby to bylo venku, Zambi už se sotva valí. :-D Krásný zbytek neděle přejí Poupaťáci.

RE: Huňata

(Leňa+Efram+Frigo, 23. 5. 2010 23:19)

Ahaaa, tak děkujeme za radu, vyzkoušíme ještě Fitmin tedy. Když se nám nasrstila ségra, tak my musíme taky :-D

Huňata

(Elfíci, 23. 5. 2010 22:26)

Ahojky podruhé...
No, nejdřív jsme dávali kombinaci pupalkových kapslí a Biosilu (biotin + křemík), ale to účinkuje jen na některé pejsky. Nejlepší zkušenost mám s Fitminem, který kupujeme u svého veterináře. Ten je hodně účinný. K tomu se všechny holky po přestěhování nás z města "na vesnici" ;o), přestěhovaly do svého "psího" pokojíčku, kde mají v noci tak 16 - 18 stupňů, což si myslím, že také hraje trochu roli. Rozhodně když Girinka ještě spala v postýlce, tak byla skoro hlaďák i v zimě... Tak ať Vám ten Fitminek pomůže, patří mezi nejúčinnější, co jsme kdy měli. ;o) A ještě jednou děkujeme, za gratulaci! Pááápááá, Elfíci

Litoměřice, atd.

(Elfíci, 23. 5. 2010 17:26)

Ahoj, ahoj!
Moc děkujeme za zájem a fakt se už těšíme, až "dostátnicujete" a zase se někde potkáme. Litoměřice dopadly super, tak snad se nás už šťěstí nepustí, i když štěstí přeje připraveným. Fíanka je teď krásně osrstěná a ohlídali jsme i ideální váhu, takže ten res. CAC byl opravdu zasloužený. Je to první titul, tak máme velkou radost. Držíme palce i Vám, ať se daří.
Zdraví Elfíci

odpověd

(Věrka a Art, 18. 5. 2010 18:05)

moc děkujem za vůbec první vzkaz :) a za pochvalu ale ještě tam toho moc není takové chudé stránky :))) jinak s tím počasím je to strašné už chceme taky sluníčko.tak se zatím mějte a snad se to brzo zlepší.

přání

(Věrka a Art, 17. 5. 2010 10:03)

nazdar kluci přejeme vám všichni všechno nejlepší k těm vašim krásným narozeninám hodně dobrot a dárků a ještě víc zdraví a úspěchů tak jako ve Zlíně velká gratulace :)posíláme pac a pusu a všechno nej nej nej zatím ahoj a co nejdřív na cvičáku:)

www.coko.labrador.wbl.sk

(Andrea, 15. 5. 2010 20:56)

Dobrý večer.Máte pekných jazvečíkov nech sa vám s nimi darí a máte veľa úspechov.
S pozdravom Andrea a Čoko.


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6

následující »