Jdi na obsah Jdi na menu
 


NÁVŠTĚVNÍ KNIHA


Obrazek

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

To: Poupátka

(Leňa+ Efram+Frigo, 5. 1. 2010 14:14)

Mrzí mě, že nám aspoň ten jeden hon nevyšel. Ale Frigo byl naprosto vyřízený a nakonec skončil na ATB. Fotečky bychom rádi nafotili, ale Ježíšek nám nenaježil nový foťáček a náš starý už má odslouženo. Takže budeme muset poprosit některou hodnou tetu, která kluky zase vyfotí.

Pozdrav ze z Plzně

(Poupaťáci, 5. 1. 2010 12:08)

Ahojky klucí!!! Zase moc děkujeme za pochvalu a krásné přání všeho dobrého. No jo, my se prostě nenudíme, ale to vy určo taky ne. Zase chodíte na cvičák, kde to je taky moc fajn. Nebudete přidávat nějaké fotoalbum Friga? Jináč i my vám přejeme hlavně pevné zdravíčko, spoustu radosti, krásných zážitků a přožitků s páníčky a hodně moc úspěchů jak výstavních, tak pracovních.

Děkujeme moc!

(Poupaťáci, 19. 12. 2009 17:26)

Děkujeme mnohokrát, také se již nemůžu dočkat. Dneska když jsem viděla ty prcky u paní Prokůpkové, úplně jsem záviděla. Samozřejmě v dobrém. :-) Doufejme, že se povedlo, to první krytí Bubina nevázala, ale druhé už se vyvedlo jak má být tak snad to vyjde a bude všechno v hlavně v pořádku. Také doufám, že vám přišlo přáníčko a jestli ne, tak šťastné a veselé Vánoce plné klídku a pohody. Mějte se moc fajn a posíláme pozdrávky. Krásný víkend Poupaťáci

Ahojky

(Poupaťáci, 9. 12. 2009 12:18)

Zdravíme kamarády!!! Děkujeme za pochvalu dupaček. :-) Celkem je to i účiné. Jsme moc zvědaví na ty vaše ohozy, dáte pak taky fotky že jo? :-D Na to co vypadne z Bubušandy je panička taky moc zvědavá, ale pořád říká, že hlavní je, aby se to povedlo, všechno bylo bez komplikací a štěňátka byla živá, zdravá a měla se čile k světu. Tak páčko zase někdy a moc vás pozdravujeme bando léro. Papapa Poupata

Hezký dobrý večer!!!

(Poupaťáci, 23. 11. 2009 23:19)

To teda byl opět zážitek. Taky jsem ráda, že se Xichtík celkem držel u mě a nechodil moc daleko, protože se bál větších psů. Páč kdyby tu díru našel, taky by tam vjel a nevím, nevím jak by to dopadlo. Myslím, že by šance byla mizerná na tři lišky. Zambi by bez mojeho povzbuzení do díry určitě nešla, takže o tu je dobrý, že se nemusím bát. Bylo to hrozný drama, páč jak se střílelo do toho kotle, jedna se střelila a ty tři ucpaly psa v kanálu a nehnuly se a bojovaly. Takže jsme bagrovali z obou stran. Z jedný byl vidět zadek psa, z druhý hlava liščí. Na konec jsme je všechny museli vyplavit vodou z cisterny, jinak by tam byli bůh ví jak dlouho. Ještě je tam jedna, ta utekla, tak se pokusíme jí dostat příští týden, to už by neměl být takový problém, takže pro Xichtíka to bude premiéra, páč Zaka tam prý už nepustí, tak jsem na něj zvědavá. Nasazovali se tam nedávno zajíci a nebyl vidět ani jeden, no už víme proč!!! Musí se to pravidelně hlídat a likvidovat, aby tam opět nevzniklo takovýhle doupě. Tak krásnou dobrou noc přejí Poupaťáci a moc pozdravují.

To: Ráďa

(Leňa+Efram+Frigo, 21. 11. 2009 21:50)

Radi, aby ta sláva ale klukům moc nestoupla do hlavy, víš? :-D

:-))

(Radka a vořeši, 21. 11. 2009 20:57)

Kluci veverčáci, z vás jsou normálně mediální hvězdy. My vám nezávidíme, ale přejeme vám to a všude se chlubíme, že vás známe. ;-)

Na dobrou noc

(Poupaťáci, 20. 11. 2009 3:10)

Krásnou noc. Ty nový fotečky v postojích jsou opravdu suprácký. Kluci jsou vyfešákovaný frajírci. Co se týče těch honů, škoda jen, že nebydlíte blíž. Hned bychom Vás vzali sebou!!! Tak krásnou dobrou noc a sladké snění přejí Poupatovi.

To: Poupaťáci

(Leňa+Efram+Frigo, 18. 11. 2009 7:34)

Já zrovna dělala nějaké úpravy na stránkách, tak proto jsem byla tak rychlá :-)) Ráda bych vytáhla ty naše veverčáky na Štěpánský hon, na ten chodíme pravidelně. A kdyby se nám podařilo k někomu vetřít, tak bych byla moc ráda, aby si kluci aspoň čuchli.

Bleskovka

(Poupaťáci, 17. 11. 2009 23:58)

To byla tedy bleskovka!!! Moc děkujeme za bleskovou odpověď. Naháňka a hon byl super. Zase tady tolik bažantů nemáme. Bylo to celkem daleko od našeho bydliště. Nějakých 60 km určitě, ale stálo to za to. Krásné lesy, obrovské leče. Holky proháňeli srnky jako o závod a dokonce legálně. :-) Prasata bohužel žádná. Bažantíci se vypouštěli a proto jich bylo tolik. Vypouštělo se jich cca 100. Jinak by se taky toho asi tolik neulovilo. :-) Lišák byl teda prvotřídní. Takové krásné zvíře, ale bohužel dělá to opravdu moc neplechy. Co se týče prcků, dělají mi opravdu radost. Ještě to chce nějaké ty mezery dopilovat, u Xichtíka bych si představovala ještě lepší slídění a u Alfy zase hlasitost, ale na její věk jsem zatím spokojená. Ale i tak mi dělaj radůstku. Taky nám chybí poslušnost ještě dopilopvat poslušnost. Taky se chystáte na nějakpou naháňku? Budeme se moc těšit na reporty. Krásnou dobrou noc Vám přejí Poupaťáci. :-)

Pozdravení

(Poupaťáci, 17. 11. 2009 22:28)

Koukáme Frigo budil pozornost svým krásným zbarvením. Pěkný článek, ještě k tomu je to klučina šikovný. Posíláme moc pozdravů v pozdním svátečním včeru a přejeme příjemně strávený zbytek týdne. Papapa Poupata

Díky

(Poupaťáci, 1. 11. 2009 23:31)

Děkujeme, je to náš ostrouš, ani nevím jestli ho budu moct brát na hony, mám strach, aby nevjel někam do jezevčí díry. Přitom je to takový maminky závisláček, ale v noře jezdí jak fretka od prvního vsuknutí. Uvidíme jak si povede na povrchu. :-) Krásnou dobrou noc, sladké sníky přejeme a moc pozdravujeme.

:-)

(Poupaťáci, 29. 10. 2009 22:25)

Nevadí, tak to už se taky těšíme do Práglu. Díky za ten odkaz, špatně nám to tam napsali a já nemohla za živýho boha přijít na to, jak by to mohlo být, zkoušela jsem sevenstar a tak podobně :-) Krásnou dobrou noc přejeme :-)

Ahojky

(Poupaťáci, 29. 10. 2009 19:20)

Také jsme Vás moc rádi poznali. Kluci jsou oba moc krásní, Eframek je mazlínek a Frigo zase okouzlující krásný tygr. Moc se na klubovce vyjímal. Koukáme, že jsme spolu v Psovi přítelovi. :-) Je to hezký vidět tam takhle dva zástupce našeho tolik milujícího plemene. :-) Máte tam moc krásnou fotečku, opravdu úžasná komunikace. My tam máme teda taky pěknou fotečku, na Zambi je dobře vidět jaký je to pěkný cvalík. Chi chi chi :-)
Krásný večer přejí Poupaťáci a moc Vás pozdravují.
P.s. Pojedete do Prahy???

To: Katka a spol.

(Lenka+Efram+Frigo, 16. 10. 2009 18:58)

Děkujeme mnohokrát za gratulace, snažíme se, co nám síly stačí :-))

www.retriever.wbl.sk

(Katka a spol., 15. 10. 2009 18:46)

Ahojte, gratulujeme Frigovi k výbornej v BA :o)
Ale hlavne blahoželáme chlapcom k ďalším zloženým skúškam, Frigovi k lesným a Eframovi k farbiarskym :o)
Len tak ďalej :o)

www.nemecky-ovciak.wbl.sk

(Saška, 14. 10. 2009 20:00)

Dobrý deň,
máte peknú stránku, Efram a Frigo sú krásavci, blahoželám ku krásnej známke na WDS :) Majte sa krásne a želám veľa úspechov

Děkujeme a gratulujeme:o)

(Romča a Garry, 14. 10. 2009 19:08)

Ahojky Leni, Efrámku a Frigášku, Garry moc děkuje za tak krásnou gratulaci k první výstavě. I my nebudeme zahálet. Frigášku moc ti gratulujeme ke krásné výborné ze světovky,ať se vám ve všem daří. Pozdravuj veverky:o)

To: Renča

(Lenka+Efram+Frigo, 22. 9. 2009 14:29)

Reni, určitě to nejsou poslední zkoušky, uvidíme, co zvládnem do jara netrénovat a vyrazíme nanovo. Teď už mají kluci ale pohov, mají splněno. Zbývá nám už jen pár výstav a už budou Vánoce :-))

Gratulujemééééééééééé

(Renata a smečka, 22. 9. 2009 12:28)

Ahojky, velká gratulace. Celý víkend jsme na vás mysleli. Kluci jsou moc šikovní. Jen tak dál :-). Doufám, že to nebyly vaše poslední zkoušky a budete pokračovat dál. Pápá Renata